Hakkımızda

2018 yılında küçük bir atölye iken kısa sürede modüler mobilya üretiminde ve internet üzerinden satışta ürünleri en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı başaran Bimossa, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.


Misyonumuz, sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizle, tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, kaliteli ürün mutlu müşteriler prensibine uyarak, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmektir.

Vizyonumuz, İnternet üzerinden modüler ev mobilyası satışı alanında, dünyanın en çok tercih edilen firması olmaktır .


TARİHÇE


2004 yılında asıl kuruluşumuz olan Birsan Orman Ürünleri Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin kurulmasıyla mobilya ve mobilya malzeme-aksesuar konusundaki başarılarımıza ilk adımı atmış bulunduk.
Sektördeki tecrübemiz ve azmimizle kısa sürede mobilya hammadde satış bölümünde başarılı ivmemiz sayesinde markamızın adını duyurduk.
Piyasadaki arz ve talep dengelerini iyi değerlendiren ve sürekli olarak tüketicinin nabzını tutan Birsan Orman Ürünleri,  geniş bir vizyonla, yatırımlarına ve ürün portföyüne her yıl yenilerini ekliyor.
Mobilya üzerinde yılların verdiği tecrübeden sonra 3 yıl önce ilk adımları atılan Bimossa markamızın kurulmasıyla beraber internet üzerinden satışlarda Türkiye’nin başarılı ilk 5 modüler ev mobilyası firması olmayı başardık.
Bu büyük başarımızda değerli ekibimizin emekleri ve kıymetli müşterilerimizin desteği olduğu bilmek bizleri gururlandırmaktadır. E-satış yapan onlarca yerli ve yabancı siteye kendi markası ile ürün tedarik eden Bimossa, Türkiye’nin en büyük üretici mobilya firması ve bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor. Birçok e-ticaret sitesi ve mağazaya ürün satışı yapan Bimossa, sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün tasarımında ve kalitesinde çıtayı sürekli yükseltiyor.
 


KALİTE POLİTİKAMIZ

Ürünlerimizin hammaddesi olan suntalam malzemesi 1.kalite malzemeden oluşmakta olup, ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında, ürünün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli,sağlıklı ve güvenilir olması firmamız için en hassas olduğumuz konulardan biridir.
Ürünlerimize ait kalite belgelerini web sitemizde bulabilirsiniz.


İLETİŞİM

Adres: Yalıntaş Mahallesi 51 No'lu Sokak, No:3, 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa

Çağrı Merkezi : 0850 241 10 16